Image
Rezervasyon
yap

Odalarımız

İstanbul’un Avrupa Yakası’ndaki önemli turizm merkezlerinden Sultanahmet’te yer alan Hotel Old City, Tarihi Yarımada’nın en güzel yerlerinden birinde misafirlerini ağırlıyor.

Hakkımızda

İstanbul’un Avrupa Yakası’ndaki önemli turizm merkezlerinden Sultanahmet’te yer alan Hotel Old City, Tarihi Yarımada’nın en güzel yerlerinden birinde misafirlerini ağırlıyor. Sultanahmet Meydanı, Sultan Ahmet Camii ve Ayasofya Müzesi gibi İstanbul’da gezilecek tarihi ve turistik yerlere yürüme mesafesinde yer alan tesis, hem iş hem turizm odaklı seyahat eden misafirler için iyi bir konaklama ortamı sunuyor.

Sade şekilde dekore edilmiş odalarında konforlu bir konaklama deneyimi vadeden Hotel Old City Sultanahmet, 18 oda ile misafirlerine hizmet veriyor. Misafirler tesisin terasından İstanbul manzarasını seyredebilir. Ayrıca tesisin teras bölümünde hizmet veren bir restoran yer alıyor. Misafirler burada servis edilen yemeklerin tadına bakabilir. Tesiste sabahları lezzetli bir kahvaltı da sunuluyor. Çemberlitaş Tramvay Durağı'na 450 m mesafede yer alan Hotel Old City Sultanahmet, Aksaray Metro Durağı'na 4 km uzaklıkta bulunuyor. Tesiste kuru temizleme ve çamaşırhane hizmetleri yer alıyor. Tesisin kendine ait otopark alanı var.